Przygotowaliśmy dla Państwa zakładkę z informacjami w dwóch krokach, co powinniśmy wiedzieć przed zakupem klimatyzatora (zarówno w wersji Split, jak i Multi Split) lub pompy ciepła.

1. WYBÓR URZĄDZENIA

Poniżej przedstawiamy zagadnienia, które pomogą Państwu dobrać urządzenie według potrzeby:

  • Jakie pomieszczenie chcemy schłodzić?
  • Jaka jest jego powierzchnia? (Przyjmujemy 1kW = 10m2)
  • Ile chcemy wydać na urządzenie?
  • Czy zależy nam na konkretnych funkcjach/parametrach, np. cicha praca, wbudowane Wi-Fi, a może przede wszystkim potrzebujemy klimatyzator do grzania?
  • Jaki interesuje nas design? W ofercie posiadamy klimatyzatory nie tylko w klasycznym białym kolorze, a także czarne, szare czy ecru

W tym celu zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem (telefonicznie bądź mailowo), by nasi specjaliści pomogli dobrać urządzenie według własnych potrzeb. 

2. ZAKUP URZĄDZENIA, USTAWA O F-GAZ

W związku z chęcią zakupu klimatyzacji/pompy ciepła, pragniemy zaznaczyć, iż zgodnie z obowiązującą ustawą z dnia 12 lipca 2017r (o zmianie ustawy o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz o niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych oraz niektórych innych ustaw), są Państwo zobowiązani do wskazania osoby lub przedsiębiorstwa, które posiada uprawnienia do obsługi urządzeń z f-gazami.

W tym celu prosimy o wypełnienie i odesłanie skanu/zdjęcia wypełnionego oświadczenia (przed realizacją zamówienia), którego wzory zamieszczamy poniżej:

Klient końcowy

Eksploatacja urządzenia

Kopia umowy między klientem a instalatorem

Inna firma instalacyjna

Na własne potrzeby

Kopia certyfikatu/ Oświadczenie z numerem certyfikatu: lub oświadczenie do dalszej odsprzedaży

Kolejny dystrybutor

Dalsza odsprzedaż

Oświadczenie do dalszej odsprzedaży

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Biurem. TEL 518-104-144

Shopping Cart